Hledaný výraz musí mít více jak 2 znaky.
V pražských Kbelích se pivo vařilo již od roku 1758 až do zániku pivovaru v roce 1929. O 90 let později se tradice obnovila a v Kbelích se začalo pivo vařit znovu, jen na jiném místě. Nový Kbelský pivovar je novou stavbou, která vznikla na Mladoboleslavské ulici na místě starého rozpadlého stavení. Svým půdorysem kopíruje hranici pozemku a dispozičním řešením a sedlovou střechou koresponduje s okolním urbanismem.
Fakt, že se zde vaří pivo, hned na první pohled z ulice prozrazují varny umístěné za velkoformátovými okny. Technologie není nijak skrytá ani v interiéru, spíše naopak – viditelné jsou i konstrukce a vzduchotechnika. Vše sladěné do černé barvy v kombinaci s přírodními materiály, masivním dubem a cihlovými obklady W.WDFP.Oud elst NL. Ke světlým cihlovým obkladům je sladěná také spára, konkrétně FM bílošedá.
Pro svůj interiér i celou vizuální identitu využívá Kbelský pivovar svého umístění na staré poutní cestě z Prahy do Staré Boleslavi. Panorama této cesty najdete v interiéru i na etiketách piva. Poutní cestu a to, co by na ní člověk mohl potkat, evokují i názvy některých piv, které se zde vaří. Najdete tu světlé ležáky 11 pocestných a 12 pilotů, pšeničných 10 syslů, tmavé pivo 13 havranů, ale také 14 jepic a IPA 15 sirén.
Tak ať chutná!